Holm Shipping logo

Om oss

Holm Shipping ble etablert i 1963 av Lars Holm og er involvert i transportsektorer fra både sjø, land og luft. Vi tilbyr lagerhus, terminaltjenester, befraktning, skipsmegling, tollklarering og autoriserte regnskapstjenester.

En stor del av sjøfraktvirksomheten vår er relatert til kystfrakt langs norskekysten. Gjennom vårt samarbeid med ulike agenter og rederier kan vi også tilby fraktforbindelser fra blant annet Velsen i Nederland og Grimsby/Aberdeen i England. Vårt vide kontaktnett gir oss også muligheten til å tilby sjøfrakt fra andre destinasjoner.

Terminalens virksomhet som består av partilast land, sjø og luft er lokalisert i Breivika, kaiskur 23. Administrasjon, biltransport, megling og skipsklarerings-avdelingene er også lokalisert i Breivika, men i Terminalgata 58. Vi organisasjonen har korte beslutningslinjer, det er enkelt å komme i kontakt med oss og vi gir raske tilbakemeldinger.

‍Det opprinnelige selskapet, Otto Holms Sønner, hadde en lang historie innen selfangst, fiske, rederivirksomhet og skipsmegling i forkant til dannelsen av LHS

Ansatte

Adrianne M. N. Ubeda

Daglig leder
+47 93 21 17 98au@holmshipping.no

Martin Torneus

Salgs- og markedsleder
+47 95 92 57 31mt@holmshipping.no

Kristian Østgård

Økonomisjef
+47 97 55 94 31kristian@holmshipping.no

Bodil J. Lauritsen

Speditør
+47 47 65 60 41bjl@holmshipping.no

Christina Madssen Hofsøy

Speditør
+47 47 65 30 83Christina@holmshipping.no

Lena Little

Megler/speditør
+47 93 01 15 12ll@holmshipping.no

Frida Cederbratt

Speditør/customs advisor
+47 48 85 51 55frida@holmshipping.no

Sverre Moen Hansen

Megler sjø / veg
+47 92 04 97 20sverre@holmshipping.no

Nils Alavillamo

Teamleder befraktning
+47 47 60 75 73nils@holmshipping.no

Tom Erik Johannessen

Megler sjø / veg
+47 40 52 44 44tej@holmshipping.no

Tom Roar Birkelund

Megler sjø / veg
+47 97 52 65 79trb@holmshipping.no

Cathrine Richardsen

Backoffice - megler sjø / veg
+47 40 46 05 79cr@holmshipping.no

Espen Paulsen

Avdelingsleder terminal
+47 92 01 27 50espen.paulsen@holmshipping.no

Andreas Østbø

Terminalarbeider
+47 91 31 69 75andreas.ostbo@holmshipping.no

Ann Christin Johansen

Operativ kundekontakt/terminalarbeider
+47 97 60 86 79ann-christin@holmshipping.no

Carlos Jose Bonilla

Terminalarbeider
+47 92 26 42 21

Emil Hunstad

Terminalarbeider
+47 91 30 57 91emil@holmshipping.no

Simon Alexander Larsen

Logistikk operatør - lærling

Tove Ramberg

Terminalarbeider
terminal@holmshipping.no

Alice Andersen

Statsautorisert regnskapsfører
+47 91 81 63 32alice.andersen@holmshipping.no

Auste Linkeviciute

Regnskapsmedarbeider
+47 93 97 38 13auste@holmshipping.no

Victoria Thorkildsen

Regnskapsmedarbeider
+47 48 10 28 51 victoria@holmshipping.no

Rita Larsen

Statsautorisert regnskapsfører
+47 99 59 20 66rl@holmshipping.no

Partnere

Holm Agency
Holm Agency
ColliCare
ColliCare
Ramberg transport og logistikk
Ramberg transport og logistikk
Regnskap Norge
Regnskap Norge
Transportföretagen
Transportföretagen
DSV Global transport and logistics
DSV Global transport and logistics
Surnadal Transport AS
Surnadal Transport AS